T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / KARATAY - PROF.DR.ÖMER DİNÇER KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

Duyurular

Kas

2019-2020 Eğitim Öğretim yılı ilk ara tatili 18 Kasım pazartesi günü başlayıp, 22 Kasım Cuma günü sona erecektir. Öğrencilerimiz 9 gün tatil yapacak olup, 25 Kasım pazartesi günü ders başı yapılacaktır. Tüm öğretmen ve öğrencilerimize duyurulur…

16 Kasım ve 23 Kasım Cumartesi günü destekleme ve yetiştirme kurslarımız devam edecektir.

Kas

Sınıflardaki akıllı tahta, bilgisayar gibi elektronik cihazların ve lambaların çıkışta kapatılması, camların örtülmesi,  gereksiz yere elektrik harcanmamasına özen gösterilmesi önemle rica olunur.

Kas

Okul web sitemizin TÜRKİYE ,Konya ve Karatay' daki sıralaması bizlerin günlük ziyareti ve haber ile duyurulara tıklamamamıza bağlı olarak günlük değişmektedir.

Okulların kapandığı tarihe kadar süren bu değerlendirmelerde ne kadar yukarıya tırmanırsak hedefimize bir o kadar yaklaşmış olacağız. Bizi ziyaret etmeye devam edin. Teşekkür ederiz.

Kas

Değerli öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz EBA portalını daha etkin kullanmak için öğrencilerinizi yönlendirmeniz, etkinliklerinizi EBA haberde paylaşmanız önemle rica olunur.

Kas

Değerli site ziyaretçilerimiz kağıt tasarrufu yapmak, ekonomimize katkı sunmak ve ağaçlarımızı korumak için kağıt topluyoruz. kullanmadığınız kağıtları okulumuzdaki geri dönüşüm kutularına atabilirsiniz. Desteklerinizi bekliyor, şimdiden teşekkür ediyoruz.

Kas

Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzün Hedef 2020 çalışmalarını değerlendirmek üzere Bakanlık düzeyinden uzmanlar inceleme, degerlendirme ve bilgilendirme icin yarın okulumuzda olacaklardır. 

Bu sebeple 12 Kasım 2019 günü saat: 13.30'da okul koordinatörümüz Mustafa Kanbaş öğretmenlerimize ön bilgilendirme yapacaktır. 

Belirtilen saatte okulumuz konferans salonunda tüm öğretmenlerimizin mazaretsiz hazır bulunması hususunda gereğini rica ediyorum.

Kas

Okul Müdüresi Ülker Bektaş başkanlığında,Okul Müdür Yardımcısı Seyfi Kıratlı,Okul Aile Birliği Başkanı, üyeler, öğretmenler ve velilerin katılımı ile gerçekleştirildi.

Kas

06.11.2019 Çarşamba günü saat 12.30-14.00 arası asli sorumluluğunuz olan evlatlarınızın genel durumunu istişare etmek için sizleri okulumuza davet ediyorum. Önemle katılımınızı rica ediyorum.Okul Müdürü Ülker BEKTAŞ (OkulCep:05519825253) Prof. Dr. Ömer Dinçer Kız AİHL

Ekm

CEVAP ANAHTARLARI 31 Ekim Perşembe günü yapılan kazanım değerlendirme SINAVI cevap anahtarları aşağıda linktedir

Ekm

1. DÖNEM 1. ORTAK SINAV PROGRAMI AŞAĞIDAKİ LİNKTEDİR 

Ekm

24 Ekim Perşembe günü saat 16.00 da Okul Aile Birliği Genel Kurul toplantımız yapılacaktır.

Ekm

CEVAP ANAHTARLARI 23 Ekim Çarşamba günü yapılacak olan kazanım değerlendirme Sınavı cevap anahtarları aşağıda linktedir

Ekm

23 Ekim Çarşamba günü yapılacak olan  kazanım değerlendirme 9. ve 10. Sınıflar için konu başlıkları

Ekm

Eyl

Değerli Müdürlerimiz,

 

Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonunda belirtilen "Yükseköğretim kurumlarıyla yapılacak iş birlikleriyle imam hatip okullarındaki çocuklarımızın bilimsel ve entelektüel gelişimlerini desteklemek için bilim, kültür ve sanat alanlarındaki akademisyenler tarafından verilecek farkındalık ve vizyon etkinlikleri düzenlenecektir." ; "İmam hatip okullarındaki başarılı örnekler yaygınlaştırılacaktır." ve "İlahiyat fakülteleriyle iş birlikleri geliştirilecek ve başta alan dersleri olmak çocuklarımızın mesleki gelişimlerine yönelik akademik koçluk sistemi yapılandırılacaktır." hedefleri kapsamında Genel Müdürlüğümüzce "Üniversiteye Doğru Hedef 2020 Projesi" yürütülmektedir. 

 

Söz konusu proje kapsamında bir alan araştırması gerçekleştirilmektedir. Bu araştırma için okulunuzun 12. sınıf öğrencileri ve bu öğrencilerin velileri; bütün branşlardaki öğretmenleri ile okul yöneticilerine yönelik anket geliştirilmiştir. 

 

Anket 25 Eylül-07 Ekim 2019 tarihlerinde "dogm anket modülünde" erişime açılmıştır. 

 

Ankete giriş yaparken pin kodu olarak ifade edilen bölüme okul kurum kodu yazılması gerekmektedir. 

 

Öğrenci Anketi İçin:

http://dogm.meb.gov.tr/anket/index.php?r=survey/index&sid=422357&lang=tr&encode=

 

Okul Yöneticileri/ Öğretmen Anketi İçin:

http://dogm.meb.gov.tr/anket/index.php?r=survey/index&sid=871175&lang=tr&encode=

 

Veli Anketi İçin: 

http://dogm.meb.gov.tr/anket/index.php?r=survey/index&sid=954755&lang=tr&encode=

 

 

Anketlerle ilgili sorular için 0313 413 35 53 numarasından bize ulaşabilirsiniz.